Studnie głębinowe

Budowa studni głębinowej – ile czasu zajmuje i ile kosztuje?

Pierwszą kwestią, z jaką powinniśmy się zaznajomić przed budową studni głębinowej, jest cena oraz czas jaki będzie potrzeby firmie której to zlecimy na wybudowanie jej. Warto pamiętać, że cena jest przypisywana indywidualnie do każdego klienta.

Budowa studni głębinowej – ile kosztuje?

Kosztu niestety nie da się uśrednić, ponieważ cena wybudowania studni jest indywidualna dla każdego klienta. Koszt studni zależny jest od kilku czynników. Przede wszystkim cena zależy od głębokości odwiertu oraz od materiałów, z jakich nasza studnia zostanie wykonana.

Budowa studni głębinowej – ile czasu zajmuje?

Czas potrzebny na to, żeby wykonana została budowa studni głębinowej, zależny jest od ukształtowania terenu oraz profilu geograficznego. Czas odwiertu oraz wprowadzenia sprzętu do pompowania wody powinien wynosić od kilku do kilkunastu dni, lecz czas ten może się wydłużyć. Warto także doliczyć czas potrzebny na uzyskanie pozwoleń oraz rejestrację inwestycji. Jeżeli zdecydujemy się na budowę studni głębinowej, warto sprawdzić ofertę firmy https://www.drillpol.com/, która od wielu lat zajmuje się studniami głębinowymi oraz wykonała wiele zamówień na terenie całego Śląska.